Idea

Coaching jest stylem życia. Zadawanie mocnych pytań, aktywne słuchanie, wyznaczanie celów to umiejętności, które każdy powinien znać i stosować w swoim życiu. Tak powstała idea Kart coachingowych. Obrazy, wartości, mocne pytania czy inspiracje do działania są narzędziem, które uczy coachingu ale też inspiruje do głębszego zastanowienia się nad celem, problemem czy sytuacją w której się znaleźliśmy.

Bożena Wujec

Współautorka kart coachingowych.
Coach i trener. Podróżniczka i kobieta biznesu. Połączyła swoją pasję z pracą. W pracy zajmuje się min. coachingiem międzykulturowym a prywatnie zwiedza świat i poznaje różne kultury. Uczestniczy w międzynarodowych projektach i konferencjach. Przekazuje zdobytą wiedzę studentom i swoim klientom.

Agnieszka Baranowska

Współautorka kart coachingowych.
Coach. Fotograf. Dostrzega piękno wszędzie, nawet tam gdzie na pierwszy rzut oka go nie widać. W swoich fotografiach opowiada historie, kreuje wizje. Podróże są dla niej niewyczerpanym źródłem nowych inspiracji a każdy spotkany człowiek czystą kartą, którą od nowa można zapisać.

Anna Kuśnierek

Współautorka kart coachingowych.
Poszukiwaczka wiedzy. Artystka. Muzyka, ruch i taniec są dla niej nieodzowną częścią jej życia, dając możliwość pełnego wyrażenia własnych uczuć i emocji. W pracy z innymi pomagają przełamać bariery i wyzwolić się od uprzedzeń, a przede wszystkim odkryć siebie.

Arkadiusz Stajszczak

Współautor kart coachingowych.
Podróżnik i poszukiwacz przygód. Jego podróże zaprowadziły go prawie do każdego zakątka Ziemi. Jadnak prawdziwa podróż dla niego zaczyna się od poznania siebie, swoich wartości i przekonań, które kreują rzeczywistość. Dopiero wtedy zaczyna się najlepsza zabawa:).