Harmonia

Definicja: zachowanie proporcji pomiędzy różnymi cechami, przedmiotami, rzeczami, stanami emocjonalnymi, fizycznymi, a także zjawiskami. Równowaga oznacza, ze coś jest równe względem i w odniesieniu do czegoś.

Karta wskazuje na to, że zawsze w środku chaosu potrzebujesz utrzymywać swoją równowagę. To zdecydowanie nie jest czas aby „kołysać łodzią”. Znajdź czas na skupienie i wyciszenie się, wtedy twoje działania będą w harmonii z Tobą.

Równowaga przychodzi przez dbanie o własne potrzeby. Zharmonizuj wiele aspektów siebie. Wyrównaj energie. Zadbaj o siebie.
Pomyśl czego naprawdę chcesz.

Rozważ temat jeszcze raz. Możesz zrobić listę plusów i minusów tej sytuacji.
Odetnij myśli od iluzji, wznieś się ponad to co przyziemnie i z tego punktu mocy zobacz jasno, co wymknęło się spod kontroli w Twoim życiu. Może będziesz musiał zmienić priorytety. To może być jakiś aspekt który pozostawiłeś lub pominąłeś. Rozważ to wszystko w swoim wnętrzu.
W środku swojego jestestwa powinieneś znaleźć równowagę której potrzebujesz aby kroczyć ścieżką życia w harmonii. Znajdź czas na bycie ze sobą. To jest warte wysiłku.

Harmonia